3D teknolojisinin geliştirilmesinde dünya lideri olan üç boyutlu gözlük üreticisi Xpand 3D, endüstri tipi 3D gözlükleri sinemaların yanında okullar, üniversiteler ve diğer eğitim kurumları ile sağlık kurumlarında yaygınlaştırmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

XPAND 3D, çok boyutlu görüntünün önüne geçilemez teknolojik ve kreatif potansiyeli motivasyonuyla 2005 yılında kurulmuştur. Bugün, XPAND 3D Grubu, 3D teknolojisinin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması konusunda dünya lideri olarak Kabul edilmektedir. Yüksek standart ve özelliklerdeki sinema sistemleri dünyadaki en ikonik ve eni iyi sinemalarda kullanılmaktadır. YOUniversalTM tüketici teknolojileri dünyada en yaygın kullanılanlardır. Ayrıca, ileri derecedeki bilim ve teknoloji destekleri, yüksek risk seviyesindeki ameliyatlarda, askeri ve robotik uygulamalar gibi görev-kritik uygulamalarda kullanılmaktadır. XPAND 3D teknolojileri, okullarda, üniversitelerde, eğitimi geliştiren kurumlar tarafından, ve tedavi etmek üzere göz ile ilgili medikal uygulamalarda kullanılmaktadır.

Sanat, bilim ve teknoloji, yaşamı taklit etmelidir ve yaşam birçok kişiye çok boyutlu görsel bir tecrübe sunmaktadır önergesiyle, XPAND 3D, sürekli olarak, eğlence, eğitim, bilim ve iletişim alanında gelişim sağlayacak yeni yollar keşfetme çabasındadır. Yenilikçiliğe olan bu bağlılığı, teknolojinin ötesinde tasarıma kadar uzanmıştır: XPAND 3D grubu endüstri tipi 3D gözlükleri, görsel deneyimi çok ileri düzeye taşıyan, aynı zamanda rahat ve çekici tasarıma sahip dijital gözlüklere çevirmiştir. Nihai ürün, müşteriler açısından eğlence ve öğrenmeyi daha kapsamlı ve daha etkin bir tecrübeye taşıyan yükselteç, XPAND 3D açısından ise sürekli bir yenilik, tasarım ödülleri, piyasadaki ilkler ve çok boyutlu görüntünün bilim ve sanat tarafını takdir eden, çığ gibi artan kullanıcı sayısını ifade etmektedir.