TW Audio profesyonel hoparlörleri, olabildiğince küçük ve hafif ancak maksimum güce ve esnekliğe sahip modern ve yenilikçi özgün ürünlerdir.

 

TW AUDIO Vizyonu

Hangi özellikler en üst seviye hoparlörü tanımlamaktadır? Bu ürün ne şekilde tasarlanmalıdır? İnanıyoruz ki, günümüzün mevcut profesyonel ses sistemleri ile ilgili artarak süren talepler, yeni ürünlerimizin geliştirme süreçlerinin ilerici, yenilikçi ve geleceğe uyumlu olması anlamına gelmektedir. Bugün alınan bir hoparlör sisteminin zaman testinden başarıyla geçerek uzun ömürlü olamasının tek yolunun bu olduğunu düşünüyoruz. Modern ses sistemleri mümkün olduğunca küçük ve hafif olmalıdır ancak bunula birlikte maksimum güç ve esneklik de sunmalıdır. Tüm TW AUDIO ürünleri bu özellikleri sağlamaktadır.

TW AUDIO Taahhüdü

Bizim markamız neyi simgelemektedir? Bizim motivasyonumuz, yenilikçi teknoloji ve özgün ürünler tasarlamak ile ilgili tutkumuzdur. Biz de sizler gibi kullanıcıyız ve ürünlerimizi geliştirirken öncelikli olarak odaklandığımız konu hergün kullanıma uygun olmasıdır. Ekibimiz 20 yılı aşkın kiralama ve turne işi tecrübesine sahiptir ve bu tecrübemizi müşterilerimizin en çok fayda sağlayacağı şekilde ürünler tasarlayarak kullanıyoruz ve sürdürülebilir değerler yaratıyoruz. İşte TW AUDIO ürünlerinin, yöneticilerinin ve çalışanlarının taahhüdü budur.