SVS, tavana ve zemine montajlı projektörler ve düz panel göstergeler için yüksek kaliteli motorize liftler üreticisidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SVS, Inc. (tavana ve zemine montajlı) projektörler ve düz panel göstergeler için yüksek kaliteli motorize liftlere ait komple bir yelpaze sunmaktadır. Sesgörüntü sektöründe 20 yılı aşkın tecrübe ve ticari/ konut pazarlarında lift imalatına ilişkin %100 emniyet sicili ile SVS, Inc. hareket mesafeleri, alan kısıtlamaları ya da lift kapasitelerine dair gereksinimleriniz her ne olursa olsun özgün bir çözüm sağlayabilme imkanına sahiptir.

Tüm SVS elektrikli makaslı liftleri, deprem kuşağındaki bölgelerde ya da diğer zorlu ortamlarda emniyetli bir kullanım sunarken, ortadan tek direk (center post) üzerine monte edilmiş manuel braketlerin sunmakta olduğu emniyet faktörünün çok üzerinde bir emniyet seviyesi sağlayabilmektedir. Bir SVS lift üzerinde projek- tör ağırlığı, her biri 807 kilograma dayanıklı iki adet 0.47 cm’lik çelik kablo ile asılı olarak taşınmaktadır. Tüm kaldırma ya da gerilme noktalarında son derece yüksek kesme kuvvetine sahip, 0.95cm sertleştirilmiş cıvatalar bulunmaktadır. Kablonun bağlandığı vidalı halkalar sertleştirilmiş flanş somunları ile sabitlenmekte ve kilitli somunlar ile desteklenmektedir. Kablolar esnek olup makas sabitleyiciler sertleştirilmiş cıvatalar ile sabitlenmiş durumdadır. Bütün liftlerde, tüm modlarda projektörün kat’i bir şekilde emniyetli olarak indirilmesini temin eden kasnak kilidi sistemi bulunmaktadır. SVS liftler, şiddetli sallantılara maruz kaldıkları zaman daha yüksek bir stabilite sunabilmek adına ağır demir montaj sistemleri gerektirmektedir. Tüm makaslı lift modelleri için uygulanabilir.