Revolabs, birleşik iletişim, şirket işbirliği ve pek çok sektördeki profesyonel ses uygulamaları için kablosuz ses çözümleri sunan ilk firmadır. Rakipsiz ses kalitesine sahip kablosuz konferans ve mikrofon sistemleri, FLX™  kablosuz konferans telefonu ile genel anons sistemleri dünya çapında webcast ve video conferanslardan podcast ve broadcasting’e pek çok uygulamada kullanılıyor.

 

 

 

Revolabs, birleşik iletişim, şirket işbirliği ve pek çok sektördeki profesyonel ses uygulamaları için kablosuz ses çözümleri sunan ilk firmadır. Kullanıcılara “her kelimeyi duyma” olanağı veren rakipsiz ses kalitesine sahip kablosuz konferans ve mikrofon sistemleri, dünya çapında webcast ve video conferanslardan podcast ve broadcasting’e pek çok uygulamada kullanılıyor.

Çözümlerdeki esnekliği ince ve şık ürün dizaynıyla birleştiren Revolabs, kabloya ihtiyacı ortadan kaldırarak kullanıcıların karşı tarafa kendilerini duymada sıkıntı yaşatmadan mekanda özgürce hareket edebilmelerini mümkün kılıyor.

Alanındaki teknolojik yeniliklere önderlik eden firma, portföyüne video ve audio konferanslara üstün bir performans sağlayan FLX™  kablosuz konferans telefonu ile genel anons sistemleri gibi yeni kullanıcıya artı değer kazandıran ses sistemleri eklemeye devam ediyor.

Revolabs sistemleri güvenli (şifreli), şard edilebilir (çevreye duyarlı) ve GSM-geçirmez özelliktedir. Firma genel merkezi Sudbury, Mass’te bulunmaktadır.