Dijital işaretlendirme yazılımları geliştiren Net Display Systems (NDS), dahili iletişim, kitle iletişimi, yönlendirme, reklam, kuyruk yönetimi ve Uçuş Bilgi Görüntüleme Sistemlerini (FIDS) gibi görüntüleme uygulamalarında kullanılan PADS yazılımının geliştiricisidir.

Kurulduğu 1994 yılından bu yana Net Display Systems dijital işaretlendirme yazılımları alanında dünya çapında kabul görmüş bir oyuncu konumuna gelmiştir. Temel faaliyet konusu PADS adı verilen dijital işaretlendirme yazılımlarının geliştirilmesidir. Yegane odak noktası ise yazılım olup, komple çözümler ortakları tarafından sunulmaktadır.Kapsamlı bir ortak ağı ile, şirket 75’i aşkın ülkede proaktif olarak faaliyet göstermektedir. Ortakları, ürünlerin montaj, eğitim ve destek hizmetlerini sunan, tam odaklı ve ihtisas sahibi profesyonellerdir.

Net Display Systems’in ulaştırma sektöründen, kurumsal ve devlet sektörüne, hastane ve perakende sektörüne kadar geniş bir yelpazeye yayılmış olan çok sayıda pazar sektöründe binlerce kurulum uygulamaları mevcuttur. Dünyanın en iyi bilinen 100 markası içinde her dördünden biri, dijital işaretlendirme platformu olarak PADS’i seçmiştir. Her gün dünya çapında milyonlarca kişi, Net Display Systems’in PADS yazılımı ile çalışan göstergeler görmektedir.

Kurulumlar, sade ve münferit çözümlerden ulusal ya da global, kompleks ve genellikle amaca özel dijital işaretlendirme çözümlerine kadar geniş bir yelpazede farklılık göstermektedir. PADS; dahili iletişim, kitle iletişimi, yönlendirme, reklam, kuyruk yönetimi ve Uçuş Bilgi Görüntüleme Sistemlerini (FIDS) de içeren sayısız görüntüleme uygulamaları için uygundur.