LCD Monitörler

Profesyonel LCD ekranlarda bir dünya lideri

Avrupa ve Amerika’da havaalanları, alış-veriş merkezleri, kurumsal iletişim ve satış noktaları gibi yoğun izlenme oranına sahip yerlerde pazar lideri olan NEC, Türkiye pazarında da aynı başarı yolunda.

İşe göre ürün:
Uygulamaya göre farklı özelliklerde ürünler sunan NEC, digital signage ekranları olarak 32” den 82” e kadar farklı boylarda üretim yapıyor. Modeli her ne olursa olsun çelik gövde üzerine inşa edilen NEC LCD ekranlar uzun süreli kullanımlarda tüm rakiplerini geride bırakıyor. Uygulamaya göre 7/16 ve 7/24 çalışabilen 2 farklı ürün yelpazesini kullanıcılarına alternatifli olarak sunuyor.

Yapılacak uygulamaya göre farklı kenar kalınlıklarına sahip NEC LCD ekranlar videowall uygulamaları için de üç farklı model serisi sunuyor.  V serisi modelleri ile 40mm kalınlığında çerçevelerle 10×10 ekrana kadar videowall özelliğini herhangi bir işlemci ve arabirim kullanmadan yapabilme imkanını kullanıcılarına sunarken, P serisi modelleri ile 15mm kenar kalınlığında ve X serisi modelleri ile de 3,5mm çerçeve inceliğinde videowall yapabilme alternatifini de beraberinde getiriyor.

Kullanılacak yere ve uygulamaya göre CCFL ve LED olarak iki farklı arka aydınlatma alternatifi sunan NEC, ortam aydınlığına göre de 1500cd/m2 ye kadar parlaklıkta olan LCD ekranlar sunuyor.

Opsiyonel ürünler lideri:
NEC’i diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri de opsiyonel ürünleri. LCD’lerin içerisine kolaylıkla sürülerek takılan veya çıkarılan opsiyonel kartları, CAT5 alıcı,  dahili PC, koruma camı, DVI daisy chain, dokunmatik ekran vs.

7/24 operasyon:
Halka açık ve yoğun izleme ortamı olan yerler için tamamen endüstriyel tasarıma sahip olarak 7/24 çalışabilecek LCD ekranları başarı ile üreten tek marka olan NEC, aynı zamanda ince kenarlı LCD ekranları ile operasyon ve izleme odası, kriz merkezi gibi 7/24 çalışması gereken ve kritik öneme sahip yerler için de vazgeçilmez ve rakipsiz olarak dünya pazarında lider konumundadır.

7/24 destek:
NEC profesyonel LCD ekranlar Türkiye’de 7/24 destek hizmeti olan tek profesyonel LCD ekranlardır. Tüm Türkiye’ye yaılmış her ilde en az bir profesyonel servis noktası ile 250’nin üzerinde teknik elemanın montaj ve tamir hizmeti sunduğu tek marka olan NEC LCD ekranlar, en az arıza oranı ile de tüm Türkiye’de sorunsuz çalışmaktadırlar.