Elation, ışık teknolojilerinde renk gölgeleri oluşturmadan üstün renkler üreten TriColorTM LED teknolojisi, robot ve EPV serisi LED video panellere daha fazla güç ve hız kazandıran “Platinum Automated Lighting Fixture” serisi gibi yenilikler geliştiren, sektörde öncü bir firmadır.

 

 

 

 

 

 

 

Işık endüstrisinin duayenleri tarafından Los Angeles’da kurulan Elation firması, Profesyonel Işık pazarına 2002 yılında giriş yapmıştır. Takip eden yıllar içerisinde, firma, ışık dünyası içerisinde yeni standartlar oluşturan pek çok yenilik geliştirerek bu anlamda sektörün en ön saflarında yerini almıştır. Bu yeniliklere örnek olarak, renk gölgeleri oluşturmadan üstün renkler üreten TriColorTM LED teknolojisi, robot ve EPV serisi LED video panellere daha fazla güç ve hız kazandıran “Platinum Automated Lighting Fixture” serisi gösterilebilir. Bu yenilikler, video ve ışık teknolojisinde bir mihenk taşı kabul edilmektedir.

Işık profesyonellerinin, küçük veya büyük her işlerini zamanında ve bütçeye uygun olarak, yaratıcı vizyonlarını gerçekleştirebilecekleri şekilde tamamlayabilmelerine yardımcı olabilmek adına yeni teknoloji arayışları Elation’ın başarısının tam kalbindedir ve Antarktika dışında tüm kıtalarda birçok büyük çaplı projeye imza atarak gerçek bir global şirket büyüklüğüne ulaşmıştır. Şirket ne kadar büyük olursa olsun, ister Michael Buble gibi uluslarası üne sahip yıldızların konserlerinde, ister yerel bir okul orkestrasının performansında insanların hayatlarını ve tecrübelerini zenginleştiren ışık ürünlerinin kullanılması her zaman Elation için büyük bir gurur kaynağıdır. Projeniz her ne olursa olsun, Elation her yerde ve her zaman güvenilir bir şekilde çalışan ürünler yaratmaya kendini adamıştır.