Barco ClickShare, toplantı katılımcılarının bir butonu bilgisayarlarına bağlayarak sunumlarını kablosuz olarak projeksiyon aracılığıyla perdeye aktarmalarını sağlar.

ClickShare, toplantı odanızın video sistemine bağlantınızı bir butona basmak kadar basite indirgemiştir. Bu tek tuşluk mucize, sunumu yapan kişinin, sunumunu bir saniye içerisinde ekrana ulaştırmasını sağlamakla kalmayıp, toplantıda bulunan digger kişilerin de daha aktif olarak katılımını sağlar. Netice, daha etkin bir toplantı ve daha iyi kararlar.

Nasıl Çalışıyor

Standart bir ClickShare seti, 4 USB cihaz (ClickShare butonları), bir saklama kutusu (ClickShare Tray), ve bir baz üniteden oluşmaktadır. Baz unite, toplantı odasının video sistemine sabit bağlantıya sahiptir ve tüm işlemi yapmaktadır. Sunumlarını toplantı odasındaki büyük ekrana aktarmak isteyen kullanıcılar, basitçe bir butonu PC veya MAC lerine bağlarlar. Sadece ClickShare butonuna basarak, anında kablosuz olarak desktop larını büyük ekrana vermiş olurlar. Dahası, ClickShare sizin laptop çözünürlüğünüzden etkilenmez ve en optimum şekilde otomatik olarak ekranınızdaki içeriği gösterir.

Güvenilirlik ve İşbirliği

ClickShare her zaman çalışır. Kulağa çok basit gelse de, bugün laptoplarımızı toplantı odası sunum sitemine bağlamakla ilgili kaybettiğimiz zamanı düşünürsek, sunumu yapan kişiler için bunun büyük bir konfor olduğunu anlarız. Sonuç daha fazla güvenilirlik ve bunun neticesinde daha iyi bir sunum. ClickShare ayrıca diğer katılımcıların da toplantıya aktif olarakkatılmalarına imkan verir. ClickShare butonlarından bir tanesini kendi bilgisayarlarına bağlayarak, onlar da kendi göstermek istedikleri içeriği ekrana kolayca aktarabilirler. Toplamda, 4 katılımcı eş zamanlı olarak ekranda olabilir.