Ateïs; Acil Anons, Ticari Ses, İletişim ve Konferans pazarları için elektronik çözümleri geliştiren ve üreten çok uluslu bir firmadır. Ateïs, profesyonel ses ekipmanları Dijital Sinyal İşlemcisi, Dijital Ses Matriksi, Dijital Konferans Sistemi, Dijital Genel Seslendirme Sistemi ve Dijital TCP/IP İnterkom Sistemi, Ağ Bağlantılı Yönlendirilebilir Dijital [Line Array] ve Amplifikatörler vb. tedarik eder.

Ateïs; Acil Anons, Ticari Ses, İletişim ve Konferans pazarları için elektronik çözümleri geliştiren ve üreten çok uluslu bir firmadır. Acil Anons pazarındaki lider firmalardan olan Ateïs, profesyonel ses ekipmanları Dijital Sinyal İşlemcisi, Dijital Ses Matriksi, Dijital Konferans Sistemi, Dijital Genel Seslendirme Sistemi ve Dijital TCP/IP İnterkom Sistemi, Ağ Bağlantılı Yönlendirilebilir Dijital [Line Array] ve Amplifikatörler vb. tedarik eder. Ateïs, tüm dünyada sadece son teknolojilerle çalışan son derece kalifiye ve motive mühendislerden oluşan bir ekibe sahiptir. Güçlü mühendislik altyapısı ile Ateïs, 30 yıldır dünya çapında kayda değer projeler gerçekleştirmiştir.

Tüm dünyada 10’un üzerinde ofisi ve 40’tan fazla temsilcisiyle ATEÏS; Acil Anons, Ticari Ses, İletişim ve Konferans pazarları için elektronik çözümleri geliştiren ve üreten çok uluslu bir firmadır.

Ürün geliştirme ve üretiminde 30 yıllık deneyime sahip olan ATEÏS’in Avrupa ve Asya’daki fabrikalarında sadece son teknolojilerle çalışan son derece kalifiye ve motive 40’tan fazla mühendisten oluşan bir ekibi bulunmaktadır.

Bizim için sınav; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz tarafından işimizin en iyisi olarak görülmektir. Bu nedenle organizasyonumuzu güçlendirmek, ürün portfolyomuzu ve bulunduğumuz coğrafyayı genişletmek için sürekli olarak yeni yollar aramaktayız. Tüm çabamız daha iyi hizmet ve destek sağlamak için.

Acil Alarm, Genel Seslendirme ve Fon Müziği sistemlerinin modern IP-networking kullanılan Profesyonel Ses veya canlı sahne kullanımları için üretilmiş çok az gecikmeli özel hizmetler ile gerçek entegrasyonu sağlanır. AVM’ler, Hotel ve Restoranlar gibi pek çok uygulama, bu hızlı ve sesi aslı gibi net veren [high-fidelity] entegre sistemler gerektirir; böylece basitlik, daha fazla güvenlik ve dayanıklılık sağlanmış olur.

ATEÏS Dijital Sinyal İşleme teknolojisi 48’e kadar ses kanalını yedekli [redundant] yapıdaki Ağ üzerinden taşır, böylece halihazırdaki uluslararası güvenlik standartlarıyla uyumlu, nefes kesici Profesyonel Ses özelliklerine sahip yüksek kalitedeki Acil Anons ve ticari profesyonel ses için tüm gereklilikleri sağlar.