10 Mükemmeliyet Standartı

1. Anahtar Teslim Çözümler: Müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak, tam kapsamlı bir AV sistemi temin etmek amacı dahilinde çalışıyoruz.

2. Bilinçli Tavsiye: Eksiksiz bir müşteri memnuniyeti elde etmek adına, ihtiyaçları anlamak ve çözümler önerebilmek için müşteri ile işbirliği içinde bir ilişki kurmayı hedefliyoruz.

3. En İyi Değer: Müşteriye, yaptığı yatırımın karşılığında en iyi kazancı ve en yüksek değeri verebilmeyi hedefliyoruz.

4. Sürekli Teknik Destek: AV sistemleri için, sistemin her daim kullanılabilir olmasını ve müşteri memnuniyetini temin etmek adına, garanti ve bakım programları vasıtası ile sürekli destek veriyoruz.

5. Sistemlerin Uyumluluğu: Kiralık donanım olsun, daimi kurulumlar olsun, istikrarlı ve sürekli çalışacak bir sistem yaratabilmek adına kullanılmakta olan bileşenler için aksaklığa meydan vermeyecek bir işletim arayüzü tasarlayıp sunuyoruz.

6. Ölçeklendirme: Kullanım kolaylığını, uzun vadeli maliyet verimliliğini ve bir üst seviyeye yükseltilebilme özelliklerini ön plana çıkaran AV sistemleri tasarlayıp entegre ediyoruz.

7. İşin Kapsamının Açık ve Net olarak Ortaya Konulması: Sunduğumuz teklif ve fiyat teklifleri dahilinde AV sisteminin bir araya getirilebilmesi için gereken tüm bileşenleri ve hizmetleri spesifik bir şekilde belirtiyor, her türlü istisnai hal ve durumu açıkça ortaya koyup ele alıyoruz.

8. Uygun ve Doğru Belgeleme: Satıcının ilk teklifinde ve fiyat teklifinde, ya da danışmanın hazırladığı şartnamede belirtildiği şekli ile sistem için doğru ve eksiksiz dokümantas- yon temin ediyoruz.

9. Uzman Teknik Ekip: Ekibimiz sektör çapında sertifika sahibi olmak, sertifika seviyelerini koruyup geliştirmek ve AV teknolojisi üzerine gelişmeler konusunda güncel kalmak amacı ile çeşitli programlar dahilinde çalışmalar yürütmektedir.

10. Eğitim Desteği: Avitec, müşterilerin AV teknolojilerini ve sistemlerini kullanmakta daha yetkin bir seviyeye ulaşması ve ticari faaliyet hedefleri konusunda çıtayı yükseltebilmeleri konularında yardımcı olabilmek amacı ile, bir profesyonel eğitim hizmetleri kaynağı niteliğindedir.